ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Oferujemy zarówno gotowe narzędzia branżowe jak i indywidualnie dobrane roziązania, niezaleznie od branży w jakiej działa nasz Klient.

Szyjemy na miarę każdego, czerpiac z doswiadczenia i wiedzy nabytej w przeciągu ostatnich kilkunastu lat.

 

 

DEWELOPERSTWO

 

3CUBE posiada idealne rozwiązania dla firm z branży deweloperskiej niezależnie od tego czy budujesz pojedyncze domy czy całe osiedla. 3CUBE oferuje wszystko co niezbędne, aby wykorzystać Internet w celu dynamicznego rozwoju biznesu. Zarządzanie ofertą, zarządzanie leadami, zarządzanie Klientami, systemy do obsługi sprzedażowej i posprzedażowej.

 

WIĘCEJ

SPRZEDAŻ

 

Począwszy od zaprojektowania i stworzenia konkurencyjnego, estetycznego
i elastycznego sklepu internetowego, poprzez integrację z wieloma systemami jak płatności i zarządzanie przesyłkami,  aż po narzędzia wielopoziomowego marketingu internetowego, 3CUBE oferuje najlepsze wymierne i przyjazne dla użytkownika narzędzia zwiększające sprzedaż.

 

WIĘCEJ

GASTRONOMIA

 

Doświadczenie i wiedza 3CUBE na temat potrzeb i praktyk w branży gastronomicznej zapewniają naszym Klientom ciągły rozwój oraz dostosowanie do potrzeb i oczekiwań rozwiązań stosowanych w codziennej pracy w lokalu.

 

 

 

 

WIĘCEJ

PRODUKCJA

 

Wspomaganie procesów produkcyjnych odbywa się na wielu płaszczyznach odpowiadających zakresowi działań naszych klientów. Optymalizacja procesów produkcyjnych to środek, który przyświeca naszemu zespołowi  w celu osiągnięcia najlepszych wyników naszych Klientów w biznesie.

 

 

WIĘCEJ

Kontakt


3CUBE Sp. z o.o. SKA

ul.. Rymarska 23/11
53-206 Wrocław
NIP: 8943041005
KRS: 0000429296


Biuro:
ul. Inowrocławska 17/106
53-653 Wrocław
tel. (71) 723 41 36
e-mail: office@3cube.pl

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.3cube.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję