o nas

Z ponad piętnastoma laty doświadczenia 3CUBE jest znaczącym dostawcą rozwiązań informatycznych opartych na rozwiązaniach sieciowych dla firm z wielu branż, między innymi z branży deweloperskiej, hotelarskiej, budowlanej czy gastronomicznej. Nasze podejście opiera się na chęci dążenia do doskonałości, a efekty naszej pracy to dzieło wyspecjalizowanego zespołu ludzi, którzy pasję do pracy przekuwają w funkcjonalne rozwiązania.

 

Naszymi Klientami są firmy z różnych gałęzi przemysłu oraz instytucje publiczne. Dla nich tworzymy rozwiązania wspomagające funkcjonowanie biznesu, począwszy 

od doradztwa poprzez zarządzanie projektami, marketing internetowy, pomoc techniczną aż po integrację złożonych systemów wielozadaniowych.

 

Współpracując z partnerami, poprzez odpowiednią strategię działania, uproszczone procesy decyzyjne i najnowszą technologię dążymy do osiągnięcia celów biznesowych naszych Klientów.

 

3CUBE swoją siedzibę ma we Wrocławiu. To niemal 700-tysięczne miasto stało się w ostatnich latach zagłębiem rozwoju usług informatycznych opartych na najnowszych rozwiązaniach i technologiach.

 

Podczas całego okresu naszego funkcjonowania na rynku współpracowaliśmy między innymi z takimi firmami jak: 

 

BRANŻA DEWELOPERSKA:

 

Archicom SA

I2DEVELOPMENT SA

Gant SA

Profit Development SA

DACH-BUD Sp. z o.o.

Vintage Development SA

BRANŻA HOTELARSKA:

 

Art Hotel Wrocław

Pałac Bonerowski Kraków

Sun&Snow Szklarska Poręba

BRANŻA BUDOWLANA:

 

quixmix Sp. z o.o.

Dufa Polska Sp. z o.o.

Roben Polska Sp. z o.o.

Centrostal Wrocław SA

Budopol SA

 

MUZEA I JEDNOSTKI KULTURALNE:

 

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Opera Narodowa we Wrocławiu

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu

Muzeum Miejskie we Wrocławiu

Muzeum Miejskie w Kielcach

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Centrum Kultury ZAMEK we Wrocławiu

 

Kontakt


3CUBE Sp. z o.o. SKA

ul.. Rymarska 23/11
53-206 Wrocław
NIP: 8943041005
KRS: 0000429296


Biuro:
ul. Inowrocławska 17/106
53-653 Wrocław
tel. (71) 723 41 36
e-mail: office@3cube.pl

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.3cube.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję