ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Oferujemy zarówno gotowe narzędzia branżowe jak i indywidualnie dobrane roziązania, niezaleznie od branży w jakiej działa nasz Klient.

Szyjemy na miarę każdego, czerpiac z doswiadczenia i wiedzy nabytej w przeciągu ostatnich kilkunastu lat.

 

 


 

SPRZEDAŻ
NIERUCHOMOŚCI

 

3CUBE posiada idealne rozwiązania dla firm z branży deweloperskiej niezależnie od tego czy budujesz pojedyncze domy czy całe osiedla. 3CUBE oferuje wszystko co niezbędne, aby wykorzystać Internet w celu dynamicznego rozwoju biznesu. Zarządzanie ofertą, zarządzanie leadami, zarządzanie Klientami, systemy do obsługi sprzedażowej i posprzedażowej.

 

WIĘCEJ

 

ZARZĄDZANIE

NAJMEM

 

Począwszy od zaprojektowania i stworzenia konkurencyjnego, estetycznego
i elastycznego sklepu internetowego, poprzez integrację z wieloma systemami jak płatności i zarządzanie przesyłkami,  aż po narzędzia wielopoziomowego marketingu internetowego, 3CUBE oferuje najlepsze wymierne i przyjazne dla użytkownika narzędzia zwiększające sprzedaż.

 

WIĘCEJ

 

OPTYMALIZACJA PROCESÓW PRODUKCJI

 

Wspomaganie procesów produkcyjnych odbywa się na wielu płaszczyznach odpowiadających zakresowi działań naszych klientów. Optymalizacja procesów produkcyjnych to środek, który przyświeca naszemu zespołowi  w celu osiągnięcia najlepszych wyników naszych Klientów w biznesie.

 

 

WIĘCEJ

 

ZARZĄDZANIE
I OPTYMALIZACJA NAJMU

 

Narzędzie wspomagające zarządzanie i optymalizację w najmie krótkoterminowym. Niezbędne w małym pensjonacie jak i sieci hoteli.

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ

Kontakt


3CUBE Sp. z o.o. SKA

ul.. Rymarska 23/11
53-206 Wrocław
NIP: 8943041005
KRS: 0000429296


Biuro:
ul. Inowrocławska 17/106
53-653 Wrocław
tel. (71) 723 41 36
e-mail: office@3cube.pl

 

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.3cube.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję